Registrace 2017 spuštěna!

Milí rodiče,

jako každý rok se v době podzimu na Vás obracíme s nabídkou přímé podpory skautského oddílu Šestka Kateřinice, ve kterém Vaše dítě tráví nemalou část svého volného času, a to formou registračního příspěvku.
Tento příspěvek vybíráme za každého člena jednou ročně. Jeho výše pro rok 2017 zůstává stejná jako loni, tedy 350 Kč. Tuto částku odvádíme vyšším organizačním složkám (středisko, okres, kraj, ústředí), které nám na oplátku zajišťují adekvátní servis (např. pojištění dětí, dotace od Ministerstva školství atd.). Každý registrovaný člen díky registraci bude také dostávat skautský časopis, který je vhodný pro jeho věkovou kategorii.
Na některé z oddílových investic však nelze čerpat finanční prostředky z dotací, a tak jsme nuceni si tyto prostředky získat jiným způsobem. Proto Vám nabízíme stejně jako v minulých letech 3 výše registračního poplatku a je jenom na Vás, který zvolíte.
1) 350Kč – základní registrační příspěvek, celou tuto částku odvádíme vyšším organizačním složkám Junáka
2) 700Kč – zvýšený registrační příspěvek, z něhož 350Kč oddíl odvede vyšším organizačním složkám Junáka a 350Kč zůstane v oddílové pokladně přímo pro naši potřebu

3) 1000Kč – sponzorský registrační příspěvek, z něhož 350Kč oddíl odvede vyšším organizačním složkám Junáka a 650Kč zůstane v oddílové pokladně přímo pro naši potřebu. Tato částka bude použita na další zkulturnění prostoru našich kluboven, případně na nutné opravy či potřeby oddílu.

Při registraci zároveň vybíráme vyplněné lístečky. Prosíme tímto všechny o vyplnění a odevzdání spolu s poplatkem, i když už jste ho vypisovali třeba minulý rok. Některé údaje se mohou měnit a je nutné, abychom v oddíle měli aktuální informace. Tyto informace nikam nebudeme šířit, slouží pouze pro vnitřní potřeby oddílu. Lísteček je součástí tohoto šestáku, ke stažení bude také od příštího týdne na oddílovém webu. Děkujeme.

Největší výhodou registrace je bezesporu pojištění na všech oddílových akcích, takže můžeme registraci jenom doporučit. Nabízíme také možnost zaplatit registrační poplatek na části, stačí se domluvit s kýmkoliv z vedení oddílu. DŮLEŽITÉ! Letos registrační příspěvky vybíráme pouze do 1.prosince.2016 z důvodu dřívějšího data odevzdání na středisko!!!

Příspěvky můžete předat nebo poslat po dětech spolu s vyplněným lístečkem rádcům/vůdcům družinek (Slonovi, Rexovi, Zdendovi,Míši, Janině, Báře) nebo přímo vůdci oddílu Fantovi či Ditě.

Děkujeme,
za 6. koedukovaný oddíl Kateřinice
Fanta – Radim Zbranek, vůdce oddílu

registrace-listecky-na-vyplneni

 

img_9255

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *